نامه حمایتی کارکنان وزارت کشور از کردان!

با اوج گرفتن شایعه استعفای وزیر کشور، جمعی از مدیران و پرسنل این وزارتخانه در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، از وی خواستند تا موجبات باقی ماندن کردان را فراهم آورد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این نامه که متن آن در خبرگزاری‌ها منتشر شده، آمده است: «شاید برخی بی‌مهری‌ها و غرض‌ورزی‌ها باعث شد تا تقدیر به گونه دیگری رقم بخورد و منجر به مشکلاتی شود که حضرت عالی به طور کامل به آن اشراف داشته و دارید و این امر موجب شد تا ما کارکنان وزارت کشور به عنوان بازوهای یکی از محوری‌ترین و اصلی‌ترین وزارتخانه‌ها، دست به نگاشتن و استمداد از حضرت عالی و وکلای صدیق و محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برداریم... از جناب عالی به عنوان رئیس هیأت دولت و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، تقاضا داریم که ما را در این امر یاری فرموده و حمایت‌های خود را از جناب آقای کردان دریغ نفرمایند.»

این نامه پس از آن جمع‌آوری و امضا شد که خبرها حکایت از افزایش تسهیلات و مزایای کارکنان وزارت کشور در مدت کوتاه وزارت کردان دارد، به گونه‌ای که در نیمه شعبان و عید فطر هر کدام صد هزار تومان به اضافه سفر مشهد با خانواده پرسنل که با قطار سبز و اسکان در هتل‌های شیک مشهد، توزیع بن ارزاق عمومی شامل 7 کیلو گوشت،‌ 3 کیلو روغن کرمانشاهی،‌ 10 کیلو برنج و ... از دلایل چنین رضایتمندی عمومی ارزیابی می‌شود. این در حالی است که در مهر ماه برای برخی از مدیران نیز به اندازه حقوق دریافتی، پاداش تعلق گرفته است و برخی دیگر از مدیران و کارمندان نیز از دریافت مزایا و تسهیلات خودداری کرده‌اند.

این در حالی است که کارمندان آموزش و پرورش مامور به وزارت کشور برای برگزاری انتخابات مجلس هشتم هنوز حق ماموریت های خود را از وزارت کشور دریافت نکرده‌اند.

گفتنی است، این نامه در حالی به رئیس‌جمهور فرستاده می‌شود که تاکنون تنها خود وزیر کشور از میان مدیران ارشد تازه وارد به این وزارتخانه در پست خود مستقر شده و حتی معاون سیاسی وی نیز که همان روزهای نخست و با کمک چند تن از اطرافیان توانسته بود بر صندلی معاونت سیاسی تکیه زند، نیز این روزها به دلیل مشکلات شدید جسمانی و یا دلایل دیگر در محل کار خود حاضر نمی‌شود.

http://tabnak.ir/pages/?cid=20626

/ 0 نظر / 8 بازدید